Державна підсумкова атестація в 2017-2018 н.р.

/Files/images/збірник.png

Пропонуємо вашій увазі матеріали для проведення ДПА в 9 класі в 2017-2018 н.р. згідно збірника завдань для письмових атестаційних робіт (автори О.С.Істер, О.В.Єргіна)


Державна підсумкова атестація у 2016 році

Шкільні іспити учнів 4-х класів відбудуться з 12 по 21 травня з трьох предметів: української мови, літературного читання та математики.

Учні 9-х класів з 1 по 8 червня складуть іспити з української мови, математики та предмета за вибором навчального закладу.

У 2016 році державна підсумкова атестація учнів 11-х класів є обов’язковою з трьох навчальних предметів для всіх випускників. 5 травня у пунктах проведення ЗНО відбудеться тестування з української мови у формі зовнішнього незалежного оцінювання. 11 травня та 13 травня у пунктах ЗНО будуть проведенні тестування з математики та історії України.

20 травня у навчальних закладах, за завданнями Міністерства освіти і науки України, відбудеться іспит з іноземної мови.

Результати ЗНО будуть зараховані як результати ДПА з української мови та літератури, а також з математики або історії України.

Проведення ДПА в початковій школі (4 клас).
Проведення ДПА в основній школі (9 клас).
Проведення ДПА в старшій школі (11 клас).


ЗНО-2016
Термін реєстрації на ЗНО-2016

Міністерством освіти і науки затверджено Календарний план, яким визначено, що подання реєстраційних документів особами, які проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого та триватиме до 4 березня.
До 18 березня в учасників ЗНО буде можливість внесення змін до реєстраційних даних.
Реєстрація учасників для участі у пробному ЗНО здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.

Графік проведення ЗНО-2016
Розпочати реєстрацію на ЗНО-2016

Створення реєстраційної картки, необхідної для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Завдання та відповіді тестів ЗНО 2016 року
Кiлькiсть переглядiв: 89

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.