2017-2018 Н,Р,

19 травня 2018 року
Відкриті змагання зі спортивного орієнтування "Решетилівська весна"

Калініченко Максим - І місце (група KIDS)
Тренер - Калініченко С.Г.

06 травня 2018 року
2 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018" (с.Андрушки)

Поляков Роман - І місце (група Ч 14).
Семергей Євгеній - ІІ місце (група Ч 14)

Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч 35).

06,07 квітня 2018 року
Чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування

Семергей Євгеній - ІІІ місце на довгій дистанції (група Ч 14), виконання ІІІ спортивного розряду
Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІ місце на довгій дистанції (група Ч 35).

03 квітня 2018 року
Тиждень орієнтувальника (ІІ етап, м.Полтава: Червоний Шлях, Вороніна)

Рошко Володимир - І місце (група Ч 14)
Тренер - Калініченко С.Г.

18 березня 2018 року
І етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування "Кубок Полтави 2018" (с.Вакуленці)

Семергей Євгеній - І місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).
Рошко Володимир - ІІ місце (група Ч-14).
Поляков Роман - ІІІ місце (група Ч-14).

Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - І місце (група Ч-35).

25 лютого 2018 року
ІІІ етап обласних змагань зі спортивного орієнтування в рамках "Зимових стартів 2018" (м. Полтава, м-н Парк Перемоги)

Поляков Роман - І місце, виконання ІІ-ю розряду (група Ч-14).
Рошко Володимир - ІІІ місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).

Тренер - Калініченко С.Г.
Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35).

/Files/images/P7140001.JPG

23 грудня 2017 року
Обласні традиційні змагання зі спортивного орієнтування "Сніжинка-2018" (с. Копили)

Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35)

/Files/images/IMG_20171223_125858.jpg

16 грудня 2017 року
Обласні змагання зі спортивного орієнтування "Новорічний старт" (с.Вакуленці)

Поляков Роман - І місце, виконання ІІІ-ю розряду (група Ч-14).
Канцур Максим - ІІ місце (група Ч-14).
Семергей Євгеній - ІІ місце (група Ч-14).
Деньга Володимир - ІІІ місце (група Ч-14).

Тренер - Калініченко С.Г.

18 листопада 2017 року
Матчева зустріч команд Полтави та Дніпра
зі спортивного орієнтування (м.Полтава, м-н Половки)

Калініченко С.Г. - ІІ місце, виконання І розряду
Німець В.В. - виконання І розряду

/Files/images/1414.jpg

18 листопада
Перший клубний турнір Green Dojo з карате (м.Полтава)

Деньга Володимир (8 клас) - І місце (12-13 років, до 55 кг)

/Files/images/IMG_20171111_155929.jpg

11 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з біології

Поляков Роман - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.

/Files/images/IMG_20171116_124529.jpg

11 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з географії

Деньга Володимир - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Німець В.В.

/Files/images/20180214_123532.jpg

4 листопада 2017 року
8 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (с.Брунівка)

Калініченко С.Г. - ІІІ місце (група Ч-35)

/Files/images/IMG-27a2aea37ee1bd4bcc56daa30d8c686b-V.jpg

4 листопада 2017 року
ІІ (районний) етап олімпіад з ІТ

Поляков Роман - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.

/Files/images/11-Gjk.jpg

Семергей Євгеній - ІІІ місце (8 клас)
Учитель - Калініченко С.Г.

/Files/images/11-Ctv.jpg

13-15 жовтня 2017 року
41 обласні змагання з ТПТ серед працівників освіти

14 жовтня: Калініченко С.Г. - ІІІ місце на дистанції "Крос-похід" (зв'язки),
виконання ІІІ розряду
15 жовтня: Калініченко С.Г. - І загальнокомандне місце в складі команди Решетилівського району

/Files/images/112233.png

30 вересня, 1 жовтня 2017 року
Відкритий чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (м.Хорол)

30 вересня: Калініченко С.Г. ІІ місце на середній дистанції (група Ч-35)

1 жовтня: Німець В.В. - ІІІ місце на короткій дистанції (група Ч-21)
Калініченко С.Г. - І місце на короткій дистанції (група Ч-35).

/Files/images/112-IMG_20171001_123522.jpg

7 жовтня 2017 року
7 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (вибір) (с.Копили)

Калініченко С. Г. - ІІ місце (група Ч-35)

/Files/images/IMG_20171007_133225.jpg

2 вересня 2017 року
6 етап відкритих міських змагань зі спортивного орієнтування (спринт) (м.Полтава, м-н Сади-1).

Калініченко С. Г. - ІІ місце (група Ч-35).

/Files/images/1122IMG_20170902_122550.jpg

2016-2017 н.р.

27 червня 2017 року
"Кубок пам'яті" - відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування (с. Мала Решетилівка, Великобагачанський район).

Калініченко С. Г. - ІІ місце на довгій дистанції (група Ч-35)

/Files/images/1234IMG_1540.jpg

24 травня 2017 року
Районний кубок з міні-футболу серед працівників освіти (м.Решетилівка).

Німець В.В. (перший зліва), Калініченко С.Г. (четвертий зліва) - ІІ місце в складі збірної команди

/Files/images/kzzPZ6fpdyM.jpg

8,9 квітня 2017 року
Особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (с.Вакуленці, полігон)

Калініченко С. Г. - І місце (група Ч-35)

/Files/images/UpxGPTnnL0g.jpg

23 жовтня 2016 року
Відкриті обласні змагання зі спортивного орієнтування
(с.Лісні Поляни)

Калініченко С. Г. - ІІІ місце (група Н)

/Files/images/DSCN3113.jpg

2015-2016 н.р.

20 травня 2016 року
Районний кубок з міні-футболу серед працівників освіти (смт.Решетилівка)

Калініченко С.Г. (2-ий зліва), Артюх О.І. (4-ий зліва), Німець В.В. (5-ий зліва) - І місце в складі збірної команди.

/Files/images/Изображение 038(1).jpg

7 травня 2016 року
Чемпіонат Полтавської області з настільного тенісу серед юнаків і дівчат 2000 р.н. і молодших (м.Хорол)

Калініченко Ілона - ІІ місце в складі команди Решетилівського району

/Files/images/Изображение 003.jpg

8-10 квітня 2016 року
Відкритий особисто-командний чемпіонат Полтавської області зі спортивного орієнтування (м.Лубни)

Калініченко С. Г. - ІІІ місце (група Ч-35)

/Files/images/IMG_20160410_121147.jpg

13 березня 2016 року
1 етап багатоетапного відкритого міського турніру зі спортивного орієнтування "UNIMAX 2016" в м.Полтава (с.Лісні Поляни)

Калініченко Ілона - ІІ місце (група ЖН)

/Files/images/IMG_20160410_122111.jpg

3 березня 2016 року
Обласні змагання з настільного тенісу серед ДЮСШ, СДЮСШОР юнаків та дівчат 1999-2004 р.н..

Калініченко Ілона - ІІ місце в складі команди Решетилівського району

27 грудня 2015 року
Традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування "Сніжинка" (с.Копили)
Калініченко Ілона - ІІІ місце (група "В")

/Files/images/Копия doc27998928_437166756.jpg


12 грудня 2015 року
Традиційні обласні змагання зі спортивного орієнтування "New Year Start" (м.Полтава)
Калініченко Ілона - І місце.

11 грудня 2015 року
Районні змагання з настільного тенісу в залік Спартакіади школярів
Калініченко Ілона - ІІІ місце.

/Files/images/PC111046.JPG

7 листопада 2015 року
ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Калініченко Ілона - І місце.
Учитель - Калініченко С.Г.

/Files/images/2 008.jpg

15-18 вересня 2015 року
Шостий районний туристський зліт пам'яті Василя Маценка
Ярошенко Аліна - І місце зі спортивного орієнтування в особистій першості в заданому напрямку на середній дистанції.
Тренер - Калініченко С.Г.

/Files/images/LNZQ4fr5VWY.jpg

Калініченко Ілона - ІІІ місце зі спортивного орієнтування в особистій першості в заданому напрямку на середній дистанції.
Тренер - Калініченко С.Г.

/Files/images/KWzUnfIcJgQ.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 252

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.